Zarząd

zwiń

Alicja Koleśnik

Prezes Zarządu

Jako Prezes Zarządu odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju firmy, a także za jej bieżącą działalność operacyjną.

Przez ostatnich osiemnaście lat związana z grupą Jeronimo Martins Polska S.A., gdzie w ostatnim czasie jako Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu odpowiadała za realizację strategii zakupowej i handlowej firmy. Wcześniej jako Dyrektor Generalny firmy Bliska odpowiadała za rozwój sieci Aptek na Zdrowie.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ukończyła też studia MBA, Executive MBA, jak również wiele szkoleń menedżerskich w prestiżowych szkołach biznesu m.in. INSEAD, Harvard Business School.

zwiń

Ewa Wasiak-Zasada

Wiceprezes Zarządu

Jako Wiceprezes Zarządu DOZ S.A. odpowiedzialna za pion operacyjny, rozwój sieci oraz rozbudowę programu franczyzowego.

Absolwentka zarządzania i marketingu, twórczyni pierwszego w Europie Centralnej systemu franczyzowego dla aptek. Od początku kariery zawodowej związana z Pelion Healthcare Group. W 2008 roku została liderem zespołu, który przygotował wdrożenie na polskim rynku farmaceutycznym systemu franczyzy.

zwiń

Andrzej Smuga

Wiceprezes Zarządu

Jako Wiceprezes Zarządu koncentruje się na zarządzaniu obszarami finansów, kontrolingu, administracji, IT oraz logistyki.

Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, od wielu lat związany z branżą farmaceutyczną.

Od 1994 r. w Grupie Servier jako Dyrektor ds. Finansowych i Logistyki, a następnie Dyrektor Handlowy odpowiedzialny był za kierowanie departamentem finansowo-księgowym oraz tworzył od podstaw dział logistyki.

W latach 2011-2013 jako Prezes Zarządu Farmacol S.A. z sukcesem wprowadzał różnorodne zmiany w organizacji. Następnie jako właściciel firmy doradczej współpracował z wiodącymi firmami farmaceutycznymi działającymi w Polsce i za granicą.